Jaunumi
A LĪGA. 11.01.2013. ZIG ZG - KOLUMBS 2:5 (0:1, 1:1, 1:3).
KOLUMBS turpina uzvaras sēriju ar uzvaru pamatlaikā.

Kolumbs spēli iesāka ar trīs uzbrucēju trijniekiem un diviem aizsargu pāriem. No spēles pirmajām minūtēm bija jaušams Zig Zag komandas pārsvars. Zig Zag veiksmīgi saspēlējoties vairākas minūtes noturēja Kolumba spēlētājus zonā vairākkārt bīstami apdraudot U. Čalpas sargātos vārtus. Tomēr, kā jau hokejā, neiemt tu, iemet tev. Kolumba spēlētājiem izdevās ātrs pretuzbrukums un Edgars Valters ar veiksmīgu metienu noslēdza Kolumba iesākto uzbrukumu. Pirmā spēles trešdaļa noslēdzas ar rezultātu 1:0 Kolumbs komandas labā, bet ar nopelnītu noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu.
Otro trešdaļu Zig Zag iesāk ar iepriekšējā trešdaļā iegūto viena spēlētāja pārsvaru, ko gan nespēj izmantot. Otrā trešdaļā spēle iegūst mierīgāku ritējumu, kuru izmanto Kolumba spēlētāji un Aivars Dēvics, saņēmis piespēli no Nika Jakubauska iziet viens pret vienu ar Zig Zag vārtsargu un palielina Kolumba pārsvaru. Trešdaļas vidū veiksmīgi saspēlējas Guntis Pujāts ar Mareku Veško un Mareks ir nekļūdīgs samazinot rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem.
Trešās trešdaļas sākas ar Zig Zag uzbrukumiem un Guntis Pujāts ir nekļūdīgs, saņēmis piespēli no Andreja Jakušina raida ripu Ulda Čalpas vārtos, izlīdzinot rezultātu. Trešdaļas vidū Sergejs Daņilovs nopelna divu minūšu noraidījumu, ko izmanto Kolumba spēlētāji un Kristera Sepa metienu Dominiks Laukmanis tvert nespēj. Spēle turpinās ar vienādām sekmēm, abas komandas rāda skatāmu un dinamisku hokeju. Tomēr veiksmīgāki ir Kolumba spēlētāji un Oskars Valters gūst ceturtos vārtus palielinot Kolumba pārsvaru. Zig Zag pieliek lielas pūles lai samazinātu Kolumba atrāvienu, bet ar pārlieku aktivitāti izpelnās divu mionūšu noraidījumu. Neskatoties uz viena spēlētāja deficītu Zig Zag ar Gunta Pujāta pūlēm izpilda pāris bīstamus uzbrukumus Kolumba vārtiem, tomēr veiksmīgi spēlējošais Uldis Čalpa tver visas uz vārtiem mestās ripas. Perioda beigās Zig Zag kļūdās
un nopelna noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu. Kolumba spēlētāji ieguvuši viena spēlētāja pārsvaru veido uzbrukumus Zig Zag zonā un Edgars Valters spēles pēdējā sekundē gūst vārtus nostiprinot Kolumba uzvaru ar rezultātu 5 : 2.