Jaunumi
A LĪGA 12.01.2013 TOSMARE - KOLUMBS 4:2 (0:0, 0:1, 4:1).
Tosmare pārtrauc Kolumba uzvaru sēriju.

Kārtējā Liepājas čempionāta spēlē tikās Kolumbs un Tosmare vienības. Spēle iesākās ar Tosmares spēlētāju aktīvu darbību un visas spēles aktivitātes pirmajās spēles minūtēs risinājās Kolumba aizsardzības zonā. Tomēr lieliski spēlējošais Uldis Čalpa atvaira visus Tosmares spēlētāju metienus. Trešdaļas turpinājumā spēles gaita sāk mainīties un Kolumba spēlētāji izveido dažus lieliskus pret uzbrukumus. Tomēr pirmā trešdaļa norit ar spēli laukuma vidusdaļā un neviena no komandām panākumu tā arī negūst.
Otrā trešdaļa iesākas līdzīgā garā un spēles četrpadsmitajā minūtē Manfrēds Mertens, iemetienā atlēkušo ripu, ar skaistu metienu ieraida Tosmares vārtu augšējā stūrī, izvirzot Kolumbu vadībā. Tosmare nonāk iedzinējos ar rezultātu 0 : 1. Spēle iegūst jaunas aprises , spiediens no Tosmares puses palielinās, bet parādās arī kļūdas, Kolumba spēlētāji divas reizes izveido pretuzbrukumus nonākot vienatnē ar Tosmares vārtsargu. Tomēr, vārtsarga Reiņa Petkusa meistarība ir uzdevuma augstumos un rezultāts nemainās. Otrās trešdaļas beigās noraidījumu izpelnās Tosmares spēlētājs Nikolajs Siļčonoks. Kolumbam rodas izdevība spēlēt vairākumā, ko diemžēl spēlētāji neizmanto un noved spēli līdz situācijai, kad Kolumba vārtsargs ir spiests pārkāpt noteikumus, lai novērstu nenovēršamu vārtu zaudējumu. Sodu izcieš Kolumba aizsargs Gundars Lazdāns.
Trešā trešdaļa iesākas ar Tosmares spiedienu uz Kolumba vārtiem un divdesmitpiektajā minūtē Toms Strauss raidot ripu no aizvārtes trāpa to pa Kolumba spēlētāja kāju un ripa ielec vārtos, rezultāts izlīdzināts. Tosmare pie sasniegtā neapstājas un turpina veidot vienu uzbrukumu pēc otra, kas nes arī rezultātu. Īsā laikā tiek gūti divi vārti palielinot pārsvaru līdz 3 : 1. Vispirms divdesmitastotajā minūtē vārtus gūst Igors Kuzminovs un trīs minūtes vēlāk pārsvaru palielina Georgijs Čirkovs. Kolumbs trīsdesmitpiektajā minūtē vienus vārtus atgūst un vēl mēģina pēdējās sekundēs mainīt spēles rezultātu un ir ļoti tuvu saviem trešajiem vārtiem. Niks Jakubauskis nonāk lieliskā metiena pozīcijā, bet ripas lidojuma virzienu pamaina Tosmares aizsargs un tā lido pāris centimetrus garām vārtu stūrim. Tad nomaina vārtsargu pret 6 laukuma spēlētāju, bet Tosmares meistarība ir augstāka un trīsdesmitsestajā minūtē Maksims Bogdanovs gūst ceturtos vārtus. Kolumbs  Tosmare svin uzvaru ar rezultātu    4 : 2.